fbpx
Gabinet Kosmetyczny Olivia | LIPOSUKCJA KAWITACYJNA PLUS RF
15834
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15834,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA PLUS RF

Zabieg służy do rozbijania tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się w nim zjawisko implozji, czyli zapadania komórek tłuszczowych, co skutkuje opróżnianiem ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowych- a stamtąd wydalanie lub spożytkowanie do produkcji energii.
Jest to możliwe dzięki emisji silnej fali ultradźwiękowej, która wprawia komórki tłuszczowe w mikrodrgania o ogromnej częstotliwości, powoduje tarcie i wydzielanie ciepła.
Pomocna jest tu także radiofala, która podgrzewa tkankę poddawaną zabiegowi, co jednocześnie przyspiesza proces odchudzania oraz ujędrnia skórę i przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu.
Zabieg jest bezbolesny, w czasie działania głowicy rf odczuwa się przyjemne ciepło. Może być jednak słyszalny w uszach pisk oraz czasem lekki ból głowy

Wskazania:

-miejscowe fałdki, niepożądane depozyty tkanki tłuszczowej
-redukcja obwodów ciała
-ujędrnianie okolic brzucha, ramion, ud, pleców i pośladków
-usuwanie stresu i zmęczenia poprzez działanie dekompresyjne
-poprawa owalu, przyspieszenie metabolizmu, wzrost produkcji kolagenu

Przeciwwskazania:

-młodzież w fazie wzrostu
-metalowe implanty, rozrusznik serca
-choroby wykluczające zabiegi z zakresu fizykoterapii
-ciąża
-miesiączka
-choroby nowotworowe
-wysokie ciśnienie krwi
-choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze ze stanem zapalnym