fbpx
Gabinet Kosmetyczny Olivia | Terapie LED
15522
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15522,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Terapie LED

Terapia światłem led jest nowoczesną , coraz bardziej popularną techniką rewitalizacji ludzkiego organizmu. Znajduje zastosowanie w medycynie, fizykoterapii i kosmetologii.

Rewelacyjność terapii światłem led polega na polepszaniu funkcjonowania komórek, ich lepszym ukrwieniu, spowalnianiu procesów starzenia, pobudzaniu mechanizmów regeneracji, działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym, antydepresyjnym i eliminacji szkodliwych rodników czy bakterii.

 

Niedobór światła powoduje w organiźmie obniżenie aktywności hormonów i enzymów, pogorszenie procesów biochemicznych, zaburzenia odżywiania tkanek, co przejawia się pogorszeniem samopoczucia, rozdrażnieniem, zmianami na skórze, spadkiem odporności i zwiększoną skłonnością do zapadania w choroby.

 

W terapii światłem led wykorzystuje się światło widzialne, głównie czerwone i niebieskie.
Światło czerwone (630nm) jest najbardziej korzystne dla organizmu i najczęściej wykorzystywane. Odmładza, regeneruje, opóźnia efekty starzenia, uelastycznia skórę i działa przeciwzmarszczkowo.

Światło niebieskie (470nm) działa przeciwzapalnie, hamuje rozwój bakterii i jest skuteczne w leczeniu trądzika.

 

Terapia światłem led jest bezbolesna i przyjemna. Jedna sesja trwa ok.20 min.
W naszym gabinecie stosujemy naświetlania samodzielne, albo starannie łączone z innymi zabiegami.

Wskazania:

-zmarszczki
-rozszerzone pory
-trądzik
-blizny
-oparzenia
-regeneracja po zabiegach estetycznych
-wypadanie włosów
-depresja
-przyspieszanie gojenia ran
-i inne stany wymagające przyspieszenia regeneracji..