fbpx
Gabinet Kosmetyczny Olivia | PRZEDŁUŻANIE, ZAGĘSZCZANIE RZĘS
15588
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15588,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

PRZEDŁUŻANIE, ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Najdoskonalsza metoda przedłużania , zagęszczania i stylizacji rzęs. Każda rzęsa wykonana z poliestrowo-jedwabnego włókna doklejana jest na całej długości , a nie tylko u nasady. Są lekkie , nie odkształcają się.  Bez użycia mascary wyglądają jak perfekcyjnie wytuszowane. Efekt utrzymuje się do kilku tygodni , a regularne uzupełnianie pozwoli cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami przez dowolny okres czasu.

 

Rzęsy są wodoodporne , ale w ciągu dwóch dni należy pamiętać , żeby unikać gorących kąpieli parowych mycia oczu ciepła wodą oraz zrezygnować z pływania. Regularne odwiedzanie sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie albo odkształcanie w kierunku przeciwnym do kierunku naturalnych rzęs.

 

Do pielęgnacji rzęs i okolic oczu używamy kosmetyki do demakijażu wyłącznie na bazie wody. Nie należy stosować zalotki , niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.

 

Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy.